8630 Miniatyrporträtt
Sold: SEK 600
Sold den 4 mars 2019 -
8120 Miniatyrporträtt
Sold: SEK 2600
Sold den 3 november 2008 -
5131 Miniatyrporträtt
Officersporträtt , sign på ben dia5, 5
Sold: SEK 900
Sold den 21 maj 2007
5285 Miniatyrporträtt
sign. 7x5
Sold: SEK 300
Sold den 11 december 2006 -
5284 Miniatyrporträtt
Napoleon, 9x7, sign
Sold: SEK 500
Sold den 11 december 2006 -
4764 Miniatyrporträtt
sign. 10x8
Sold: SEK 1300
Sold den 4 december 2006
3262 Miniatyrporträtt
sign, München
Sold: SEK 550
Sold den 12 juni 2006 -
7065 Miniatyrporträtt
sign, H5
Sold: SEK 300
Sold den 23 maj 2005 -
1362 Miniatyrporträtt
Signerad. "Anne de Bretagne"
Sold: SEK 400
Sold den 11 april 2005